Навігація

Новини партнерів

Інформація

Офіс у Києві:

вулиця Червонозаводська, 7/35
місто Київ, 03062

Телефони для зв'язку:

+380 44 337-47-76

+380 94 711-95-95

Графік роботи:
Пн-Пт - с 09:00 до 18:00
Субота - вихідний
Неділя - вихідний

Головна Про компанію Новини Мови Тематика Вартість Інші послуги Контакти

Бюро перекладів Мовні традиції було створено 2009 році. За час роботи роботи боро перекладів зарекомендувало себе як надійний партнер.

У нашій компанії працюють перекладачі з високою кваліфікацією. До них відносяться як штатні співробітники, так і велика кількість позаштатних спеціалістів різного напрямку і майстерності. Це - редактори, перекладачі, коректори, верстальники.

Нами використовуються всі необхідні процеси і технічні засоби для роботи сучасного бюро перекладів, що дозволяє нашим фахівцям переводити, вичитувати і верстати великі масиви інформації, зберігаючи високу якість перекладу.

У Linguistic traditions ви можете звернутися за усним та письмовим перекладом по разностроннім тематикам.

Нами накопичений величезний досвід в сфері перекладів на іноземні мови в таких областях як: юридичний переклад, переклад документів енергетичної галузі, переклад документів фінансової тематики, переклади технічних текстів, переклади в галузі металургії та машинобудування, нафтогазової промисловості, будівництві, IT -перекладу, публіцистичної літератури, маркетингу та реклами, медичний переклад.

Враховуючи той факт, що фахівцям Мовних традицій доводитися працювати з великою кількістю комерційної документації, в нашій компанії особливе ставлення до конфіденційності вашої інформації. Перед початком робіт обов'язково підписується двосторонній договір про нерозголошення конфіденційної інформації.

Бюро перекладів Linguistic traditions

адрес: вулиця Червонозаводська, будинок 7, офіс 35, місто Київ, 03062, Україна

телефони: +380 44 337-47-76, +380 94 711-95-95; e-mail: office@translate-ua.net, web-site: www.translate-ua.net